MEREANNID

Merikarbid ja rannakarbid, kammkarbid, kokteilid

Mereannid pole mitte ainult ülimaitsvad, vaid ka organismile kasulikud. Need peavad kindlasti sisalduma inimeste menüüs, kes järgivad tervislikku eluviisi. Kõige kasulikumad on ökoloogiliselt puhtad mereannid, mis on kasvanud antibiootikuteta ja hormoonideta. Meie kaupluses võib osta merikarpe ja rannakarpe, kammkarpe ja muid mereande, mis on välja püütud looduslikust elukeskkonnast. Kõik need valmivad kiiresti ja sobivad igapäevaste toidukordade ja piduroogade jaoks. Me pakume:

Merikarbid ja rannakarbid.

Neid molluskeid müüakse tavaliselt keedetud-külmutatuna, kuna pärast keetmist võivad need palju kauem säilida. Meri- ja rannakarpides sisaldub palju valke ja glükogeeni, seepärast laadivad need organismi energiaga ja aitavad sellel taastuda. Kõige kauem säilivad merikarbid ja rannakarbid lubikodades. Meie juures võib neid samuti tellida lubikoja ühel poolel või puhastatuna.

Merikammkarp

Kui te soovite valmistada tõeliselt hõrku ja peent rooga, soovitame osta merikammkarbi filee. See on lahutamatu osa prantsuse köögist ja paljudest idamaistest roogadest. Ülessulatatud kammkarpi on piisav paar minutit praadida valmimiseni. Peenema maitse saavutamiseks on soovitav filee piserdada üle oliiviõli ja sidrunimahlaga.

Merekokteil

Koosseisus sisalduvad merikarbid ja rannakarbid, krevetid, kaheksajalad ja erinevad kalmaariosad. Merekokteili ostmine tähendab enda varustamist toitva produktiga paljudest kasulikest komponentidest. Organism omandab selle kergelt ja toidus sisaldub umbes 40 vitamiini ja mineraali.