KÜLMUTATUD KALA

Miks tasub osta külmutatud kala?   

Üheks inimkonna meelisproduktiks on kala. See on alati olnud populaarne ja jääb selleks jätkuvalt. Kala tüüpide, sortide ja suuruste mitmekesisus aga tagab, et see toit ei tüüta kedagi ega kunagi ära. Ja tasub veel ära märkida, et kalasse on kogunenud määratu kogus tervisele kasulikke mikroelemente. Kuid mitte igaüks ei ela veekogu läheduses ja ei saa värsket kaupa hankida. Sellisel juhul on alati olemas alternatiivne variant. Selleks on kvaliteetse, oma kasulikke omadusi mitte kaotanud külmutatud toodangu ostmine.

Õige külmutamise ja sellele järgneva hoidmise käigus säilitab kala kogu oma algse väärtuse ja ei kaota maitseomadusi. Just seetõttu on kala meie ostjate hulgas nii populaarne.

 Kuiv- ehk šokikülmutamine võimaldab säilitada kõik toote kasulikud omadused, selle maitse ja väljanägemise. Värskelt külmutatud kala kataloog on laialdane, sõltudes hooajast ja kalastusest, see uueneb ja täieneb. Te võite tellida nii rappimata kala kui ka roogitud kala, peaga või ilma.

Te võite osta külmutatud kala jaemüügis ja väikehulgimüügis. Me garanteerime oma toodangu ökoloogilisuse ja värskuse, tellitud kaubad toimetatakse kätte järgmisel päeval, kõik veokid on varustatud külmikutega, mis võimaldab värskust maksimaalselt kaua säilitada.

Meie lehel on avaldatud palju lihtsamaid retsepte, mida te võite alati ära kasutada maitsevate ja kasulike roogade valmistamiseks külmutatud kalast.